Danışmanlık Hizmetleri

  • Günümüz yazılım dünyasında hemen hemen bir çok firma yazılım konusunda kötü tecrübelere sahiptir. Bu kötü tecrübenin sebeplerini incelediğimiz zaman bazı firmalarda seçilen yazılımın ihtiyaçları tam olarak karşılayamaması karşımıza çıkarken, bazı firmalarda yazılım doğru olmasına rağmen analiz doğru yapılmadığı için ve projeye atanan proje danışmanı yeterli olmadığı için projelerin çoğu yarıda kalmıştır.

  • Bu projeleri analiz ettiğimiz zaman ortaya çıkan proje başarısızlık oranı aslında hiç de küçümsenmeyecek kadar yüksektir. Günümüz yazılım dünyasında sektör ve uygulama gözetmeksizin başarı oranı baktığımız zaman %30'larda kalmaktadır.

  • Bu sebeple proje öncesi yazılımın karar verilmesi öncesi ihtiyaçların tam olarak belirlenmesi, hedefin belirlenmesi ve karşınızdaki danışmanın sizin firmanızı ne kadar iyi analiz edip size doğru çözümler sunduğu alacağınız yazılımdan daha önemlidir.

  • P Bilişim Danışmanlık olarak biz, yapmış olduğumuz projelerde analiz aşamasında firmanın hedefine ne kadar ulaşabileceği konusunda hem kullanacakları yazılımın , hem de firmanın kendi iç dinamiklerinin buna ne kadar uygun olduğunu analiz ederek mutlu projeler hedeflemekteyiz.

Referanslarımız

Amylum Nişasta
Malkara Birlik Süt ve Süt Mamüller
Kale Oto Radyatör
Pastel Kozmetik
Star Ambalaj
Purt Plast
Sysmex
Moeva
Martaş Otomotiv
Sardes Otomotiv

DENEYİMLERİMİZİ SİZİNLE PAYLAŞIYORUZ

Başarılı projeler ve %100 Müşteri Memnuniyeti

BİZ

Gerçekleştirmiş olduğumuz bütün depo otomasyonu , saha , mağaza ve demirbaş otomasyonu projelerinde sadece yazılım eğitimi olarak değil, aynı zamanda firmanın işleyişini analiz ederek proje deneyimini sunduk.